Proje aşamasından montaja kadar zamanlamayı doğru kullanarak verilen sözleri yerine getiriyoruz.

Ekibimiz yarım asırdır, yüzlerce yönlendirme projesi ve uygulaması üzerinde çalıştı. Türkiye’de yönlendirme projeleri kavramı henüz oturmamışken, en yeni en ileri teknikleri yıllar boyunca Pass Pano adapte etti ve uyguladı. Müzelerden alışveriş merkezlerine, hastanelerden üniversite kampüslerine, marka ve mekan olarak tanıdığınız birçok projenin arkasında Pass Pano var.

Yönlendirme piyasası Türkiye’de gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. PassPano’yu yıllardır hala farklı kılan ise, projelere ve uygulamaya karşı verdiğimiz yüksek özen ve detaycı yaklaşımımız.

Doğru ve zamanında yeterli biçimde yapılmış bir “YÖNLENDİRME VE İŞARETLEME SİSTEMLERİ PROJESİ” inşaat maliyetinde ciddi tasarruflar sağlamaktadır.

Bunun için proje aşamasında doğru tespitler yapmak ve uygun bütçe çıkarmak yönlendirme endüstrisindeki en önemli, ve en özenle yapılması gereken iştir.  İnşaat ve uygulama sırasında çıkabilecek sorunları göz önünde bulundurarak, güvenlik ve kalite kontrolünü kapsayan, gerçekçi bütçeler çıkarıyoruz.

Yüksek kalitede malzemeler kullanarak, uzun ömürlü ve dayanıklı olacak projeler için keşif yapıyor ve teklif veriyoruz.

  1. Fontlar, semboller, malzeme seçimi yapılacak fonksiyon ve isteklere uygun konsept tasarımları çalışıp sunuyoruz.
  2. Belirlenen konsept ile proje üzerinde ve yerinde tespitler yapılarak adetler, ölçüler, ve yazı metinlerinin tespitini yaparak gereksinimleri belirliyoruz.,
  3. Geçmiş deneyim ve malzeme bilgisi ile birlikte doğru detayları çözüyor ve İmalat Projelerini oluşturuluyoruz.
  4. İmalat Raporu, İcmal ve Keşif Raporlarıyla birlikte ihale Dosyası hazırlayarak Yönlendirme ve İşaretleme projelerini tamamlıyoruz.

Kaliteli malzeme kullanarak, doğru imalatlarla, markaları ve mekanları ferah, güvenilir, zengin gösteren ürünler imal ediyoruz.

  1. Yönlendirme projesinde tasarlanan ürün için en kaliteli ve uygun malzemeyi seçiyoruz. İç ve dış mekanların farklı gereksinimlerini göz önünde bulunduruyoruz. Hava koşullarına dayanıklılık, temizleme gereksinimleri, ışık yansıması vs gibi durumlara göre yüzlerce malzeme tipi arasından doğru seçimleri yapıyoruz.
  2. Uzman Ekip Uzman kişi ve teknik ekipmanlarla ürünleri işliyoruz. İmalat sırasında ürünler defalarca kalite kontrolden geçiyor.
  3. İmalat Teknikleri Logo, Yazı ve sembolleri proje önerisine göre serigrafi baskı, digital baskı ve folyo tekniklerini kullanarak işliyoruz.
  4. Ambalajlama ve Güvenli Nakil Dayanıklı Ambalaj ve Güvenli Lojistik ile imal edilen ürünler montaj alanına naklediyoruz.
  5. Güvenli ve Temiz Montaj Deneyimli ekip ve ekipmanlarla güvenlik ve çevre temizlik kurallarına uyarak montajımızı yapıyoruz. Gerektiginde vinc ve asansorler kullanarak guvenlik onlemleri alinarak montaj yapiyoruz.
  6. Kalite Kontrol Montaj sonrası ve teslim öncesi, kalite kontrolleri yapılıp şantiye ve proje müdürlerine proje ve programına uygun ürünlerimizi teslim ediyoruz.

Dünya standartlarında projelendirme ve uygulama için

Bağlantıya Geçin